X BY SERIOUX 2XRCA M- 2XRCA M CABLE 3M
IN STOC
Cablu audio Serioux Premium Gold, 2 porturi RCA tata - 2 porturi RCA tata, conductori 99.99% cupru fara oxigen, mufe din metal aliaj Zinc, conectori auriti 24k, dublu ecranat, 3m, negru
27,67 lei
TPL MC GB TO SFP
IN STOC
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1xSFP Gigabit, 1x10/100/1000 Mbps (RJ-45)), 1000Base-T to 1000Base-SX/LX/LH, SFP, montabil in sasiu
86,33 lei
TP-LINK OMADA HARDWARE CONTROLLER OC300
Ultimele produse in stoc
Tp-Link Omada hardware Controller, OC300; 2× 10/100/1000 Mbps Ethernet Ports, 1× USB 3.0 Port, Up to 500 Omada access points, JetStream switches, and SafeStream routers, Up to 15,000 clients, Power Supply: 100–240 V~50/60 Hz, 0.6 A.
1.006,08 lei
TP-LINK OMADA CLOUD CONTROLLER OC200
IN STOC
Tp-Link Omada Cloud Controller, OC200; Interface: 2 × 10/100Mbps Ethernet Port, 1× USB 2.0 Port for configuration backup, 1× Micro USB Port for power; Power Supply: 802.3af/at PoE or Micro USB(DC 5V/1A); Power Consumption: 5W;
561,60 lei
TENDA E30 AX3000 BT 5.0 PCIE ADAPTER
IN STOC
Tenda WI-FIi 6 Bluetooth 5.0 Pcie adapter AX3000 E30 , PCI Express(x1), 2*Detachable 5dBi Antenna, Wireless Standards: IEEE802.11b, IEEE 802.11g ,IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax Bluetooth5.0/4.2/4.0, Data Rate 5GHz: Up to 2402Mbp
170,30 lei
Dell Adapter - USB-C to HDMI
Ultimele produse in stoc
Functionalitatea cabluluiUSB-C to HDMI AdapterLeft ConnectorHDMI (Type A) (Male)Right ConnectorUSB Type C (Male)Culoare la exteriorBlackProduse returnabile aflate in garantieYesTermen de garantie12 month(s)Criterii de validare a garantieiSerial NumberGreu
164,35 lei
IP-COM GIGABIT POE INJECTOR, PSE30G-AT
IN STOC
Gigabit PoE Injector IP-COM PSE30G-AT; 802.3at, IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3af、IEEE802.3at Standard, Transmission range up to 100M, 1 GE port, 1 data&power output port supporting PoE, Indicators: PWR, PoE.
99,46 lei
X BY SERIOUX RCA M - RCA M CABLE 3.0M
IN STOC
Cablu audio-video Serioux Premium Gold, RCA tata - RCA tata, conductori 99.99% cupru fara oxigen, mufe din metal aliaj Zinc, conectori auriti 24k, dublu ecranat, discuri magnetice, 3m, negru
15,48 lei
DLINK USB-C TO GIGABIT ETHERNET ADAPTER
IN STOC
D-link USB-C to Gigabit Ethernet Adapter, DUB-E130; Achieve transfer speeds of up to 1Gbps; Status LEDs for connection status and data transfer speed;
88,62 lei
TP-LINK RANGE-EXTENDER AC1750 DUAL-BAND
IN STOC
Wireless Range Extender TP-Link RE455, AC1750, 5GHz: până la 1300Mbps, 2.4GHz: până la 450Mpbs, 3 x antene externe, 1 x Port Ethernet (RJ45) de 10/100/1000M, IEEE802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b.
320,95 lei
TP-LINK MEDIA CONVERTOR GB MM 0.55KM
IN STOC
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000M SC/UPC port, 1x1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX), 1000Base-T to 1000Base-SX (SC), Multi-Mode, 550m, montabil in sasiu
157,20 lei
ARUBA COMPATIBLE 1.25G SFP SM
Ultimele produse in stoc
HP Aruba compatible Double Fiber 1.25G SFP Module (Tx/Rx 1310/1310nm, 1.063-1.25Gbps, Max. 20km over SMF, 15 dB, Temp. 0-70C)
115,33 lei
Dell Adapter- USB-C to DisplayPort
Ultimele produse in stoc
Functionalitatea cabluluiUSB-C to DisplayPort AdapterLeft ConnectorUSB Type C (Male)Right ConnectorDisplayPort (Female)Culoare la exteriorBlackProdus de baza(1)Dell Latitude 5480, 5580, 7275, 7280, 7480, E5270, E5470, E5570; Dell OptiPlex 7050, 7450; Dell
151,61 lei
TP-LINK KIT AX1800 MESH WIFI 6 SYSTEM
IN STOC
TP-Link AX1800 whole home mesh Wi-Fi 6 System, Deco X20(3-pack); Wireless Standards: IEEE 802.11a/n/ac/ax 5GHz, IEEE 802.11b/g/n/ax 2.4GHz, Signal Rate: 575 Mbps on 2.4GHz, 1200 Mbps on 5GHz, 1024QAM on 2.4GHz and 5GHz, 2 X 10/100/1000 Mbps RJ45 ports, Wo
1.224,85 lei
TENDA AC650 WIRELESS USB ADAPTER U9
IN STOC
Tenda USB Wireless Adapter U9, AC650, 5Ghz – 433Mbps, 2.4Ghz – 200Mbps ,MU-MIMO, Wireless Standards IEEE802.11b,IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE802.11a,IEEE 802.11ac, interface: USB 2.0.
57,64 lei
TPL ADAPT USB USB 2.0 ETHERNET UE200
IN STOC
TP-Link Adaptor USB 2.0 Ethernet 100Mbps, UE200, 1 Port RJ45 10/100Mbps, 1 Port USB 2.0, RTL8152B, 71 x 26 x 16.2mm
43,75 lei
ARUBA COMPATIBLE 1.25G SFP MM
IN STOC
HP Aruba compatible Double Fiber 1.25G SFP Module (Tx/Rx 850/850nm, 1.063-1.25Gbps, Max. 550m over MMF, 9 dB, Temp. 0-70C
76,88 lei
X BY SERIOUX 2XRCA M- 2XRCA M CABLE 1.5M
IN STOC
Cablu audio Serioux Premium Gold, 2 porturi RCA tata - 2 porturi RCA tata, conductori 99.99% cupru fara oxigen, mufe din metal aliaj Zinc, conectori auriti 24k, dublu ecranat, 1.5m, negru
21,01 lei
MERCUSYS AC650 DUAL BAND USB ASDAPTER
IN STOC
MERCUSYS Adaptor USB Dual Band High Speed Wireless AC650, până la 200 Mbps în banda 2,4 GHz și 433 Mbps în banda de 5 GHz, Antena Haigh-Gain 5dBi, Standarde Wireless: IEEE 802.11b/g/n, IEEE 802.11a/n/ac, USB 2.0, Windows10/8.1/8/7/XP .
49,78 lei
UBIQUITI POE-24-24W-G GB POE ADAPTER
IN STOC
Ubiquiti POE-24-24W-G Gigabit Poe Adapter, Output Voltage 24VDC @ 1.0A, Input Current 750mA @ 90VAC, Efficiency 86.2+%.
94,52 lei
DLINK WRLS-N CTRL GB L3 6AP (24MAX) 4P
Ultimele produse in stoc
Wireless Controller D-Link, DWC-1000, Layer 3, Gigabit, poate controla pana la 24 AP-uri (default 6), 4 porturi LAN, 2porturi optionale, 2 porturi USB 2.0, 1 port Console, 70 IPSec VPN, 25 PPTP/L2TL VPN, 20 SSL VPN
2.097,97 lei
TP-LINK WLAN ADAPT AC1200 DUAL-B PCI-E
IN STOC
Adaptor wireless TP-Link, AC1200 Dual-band, 867/300Mbps,PCI-E, 2 antene detasabile, standarde wireless: IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11n/g/b 2.4 GHz, Low-Profile Bracket.
146,72 lei
X BY SERIOUX OPTICAL CABLE M-M 1.5M
IN STOC
Cablu audio optic Serioux Premium Gold, conectori Toslink tata-tata, conductor fibra optica Polymer, mufe din metal aliaj Zinc, conectori auriti 24k, lentila convexa pentru focalizare fara distorsiuni, capace de protectie incluse, 1.5m, negru
15,43 lei